Ny by - Ny flyplass
 

Prosjektsjef Ny by - Ny flyplass
Irene Mathilde Skiri
995 11 789
irene.mathilde.skiri@bodo.kommune.no

Prosjektleder FoUI og Næringsutvikling
Rakel Hunstad
908 75 173
rakel.hunstad@bodo.kommune.no

Prosjektleder arealplan ny bydel/kommunedelplan
Kristoffer Larsen Seivåg
924 16 461
kristoffer.larsen.seivag@bodo.kommune.no

Miljøkoordinator
Ingrid Agathe Bay-Larsen
412 49 314
ingrid.agathe.bay-larsen@bodo.kommune.no

Klima og energiplan
Marte Melnes
900 66 946
marte.melnes@bodo.kommune.no
 

Nye Bodø eiendom AS

Styreleder
Odd Henriksen
755 55 109
odd.henriksen@bodo.kommune.no
 

Smart Bodø

Prosjektleder Smart by
Marianne Bahr Simonsen
934 50 021
mbs@bodo.kommune.no
 

Invest in Bodø

Prosjektleder Invest in Bodø
Karoline Nilssen
484 98 720
karoline.nilssen@bodo.kommune.no
 

CityLoops/Digital tvilling

Prosjektleder
Tor Gausemel Kristensen
936 75 229
tor.gausemel.kristensen@bodo.kommune.no